Yosun Duvar Nasıl Yapılır? - Art Wall Moss
İstanbul Yosun Duvar

Son yıllarda giderek popülerlik kazanan duvar bitkilendirme çalışmalarında yosun duvar nasıl yapılır sorusu sık sık gündeme geliyor.

Öncelikle ev ve ofis ortamında farklı bir görünüm elde etmek isteyen kişiler standart dekoratif üniteler yerine tercihini yosun duvardan yana kullanabilir. Bu uygulamada adından da anlaşılacağı üzere iç mekanda duvar üzerine moss adı verilen gerçek kara yosunları monte edilir. Birinci sınıf kalitede malzeme kullanarak en başarılı yosun duvar dekorasyonu ortaya koyan ekibimiz sayesinde siz de bu estetik hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yosun Duvar Bakımı Nasıl Yapılır

Ev ve ofis ortamında giderek popüler hale gelen yosun duvar uygulamalarında 5 mm kalınlığında MDF plakalar kullanılır. Bu plakaların kaliteli olması dekorasyonun uzun ömürlü olması açısından son derece önemlidir. Bununla birlikte canlı yosun duvar uygulamasında MDF plaka üzerine yosunlar özel işçilikle yerleştirilir. Herhangi bir deformasyon olmadan uzun yıllar boyunca estetik bir görüntü sunan bu duvar dekorasyonu ev ve ofis ortamında rahatlıkla tercih edilebilir.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamızda her türlü mekan için yosun duvar fiyatları bakımından uygun maliyetlerle profesyonel çözümler sunulmaktadır. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız kaliteli işçilik ve uygun maliyetler ile siz de iç mekan duvarlarınızı yosun duvar yaptırabilirsiniz.

Günümüzde giderek popülerlik kazanan bu uygulamada yosun duvar nasıl yapılır sorusuna detaylı yanıt almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir