Yosun Duvar - Art Wall Moss

Yosun Duvar

İzmir Yosun DuvarYosun duvar uygulaması sayesinde istediğiniz her yerin yeşil olmasını sağlayabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca hiçbir bakıma ihtiyaç duymayan bu eşsiz güzelliğe siz de hayran kalacaksınız. Yosun duvar sistemleri için en doğru adres ise hiç şüphesiz Art Wall Moss!

Doğanın güzelliğinin sanatla bir araya geldiği yosun duvar sistemleri; evler, ofisler ve diğer iç mekan yaşam alanlarınıza başka bir yerde bulamayacağınız bir güzellik katacaktır. Bu uygulamada kullanılan ürünlerin %100 doğal olması ciddi bir avantajdır. Bunun yanı sıra, ürünlerin asla suya gereksinimi olmadığını söylemek gerekir.

Aynı şekilde, güneş ışığına da ihtiyaç yoktur. Bu ürünün belki de en büyük faydası uzun yıllar boyunca hiçbir bakım işlemine ihtiyaç duymamasıdır. Bu sayede, yaşam alanlarınızın hem estetik hem de görsellik açısından zenginleşmesini istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Yosun Duvar Nedir?

Doğal yosun malzemesinin özel işlemlere tabi tutularak stabilizasyonu gerçekleştirilir. Bu uygulamaların kullanıldığı süre boyunca su, güneş ve her şeyden önemlisi bakım ihtiyacı olmayacaktır. Bu sayede, ilk günkü görünümünü uzun yıllar boyunca koruyabilirler. Kalitesine ek olarak dekoratif açıdan da yaşam alanlarının güzelleşmesine katkıda bulunmaktadır.

Uygulamalarımız İç mekanlarda sert yüzeyleri yumuşatarak, yaşam alanlarına doğallık ve farklılık kattığını söyleyebiliriz. Ayrıca, başta su olmak üzere ışık ve ısı temininin kısıtlı olduğu alanlarda yeşil görüntünün sağlanması için yosun duvar uygulamalarının tercih edildiğini ifade etmek gerekir.

Art Wall Moss; doğayı seven ve işinde uzman olan profesyonel ekibiyle farklı yosun duvar tasarımlarını ve ürün çeşitlerini sizlerle buluşturmaktadır. Bizleri arayarak yosun duvar m2 fiyatı gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, aşırı nemli ortamlar dışında ışık görmeyen tüm iç mekan alanlarında  uygulama yapabilmektedir.

Yosun Duvar Avantajları ve Faydaları

Yosun DuvarYosun duvar tasarım ve uygulamaları sayesinde bilhassa iç mekan yaşam alanlarının estetik unsurlara uygun olması sağlanmaktadır. Aynı zamanda, hayran kaldığımız doğanın enerjisini hissetmek için de yosun uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Yosun duvar uygulamaları için en doğru adres hiç şüphesiz Art Wall Moss olmaktadır. Bizler sayesinde yaşam alanlarınızı cennete çevirebilirsiniz. Üstelik bunu oldukça uygun ekonomik şartlarla yapmanın keyfini yaşarsınız!

Yosun Duvar Hangi Özelliklere Sahiptir?

Yosun duvarın içeriğini oluşturan yosunların ve diğer bitkilerin doğaya herhangi bir zarar vermeden toplandığını söylemek gerekir. Buna ek olarak, toplanan yosun ve bitkiler organik solüsyonlar ile işlemlere tabi tutularak ortaya çıkarılmaktadır.

Bu işlemler sayesinde doğanın enerjisini yansıtan ve ilk günkü tazeliğini her daim koruyan sonsuz bir yeşil elde edilmektedir. Bilhassa iç mekan alanlarınızın doğal ve farklı olmasını istiyorsanız tercihiniz bundan yana olmalıdır.

Yosun duvarların avantajları için birçok şey söylemek mümkündür. Her şeyden önce, bakıma ihtiyaç duymazlar. Sulama, budama ve güneş ışığı gibi gereksinimleri yoktur.

Bunun yanı sıra, kullanılan malzemeler %100 geri dönüşümlü olduğunu söyleyebiliriz. Stabilize-mumyalanmış bitkiler ve yosunlar; yaşam alanlarınızda çıkması muhtemel yangınlara karşı dayanıklıdır.

Yosun duvar; yüksek frekanslı sesleri absorbe edebilme özelliğine sahiptir. Bir başka deyişle, doğal ses koruyucu olduğunu söyleyebiliriz. Akustik sertifikasyonunun olması ciddi bir avantajdır.

Yosun duvar faydaları demişken oldukça temiz bir kullanıma sahip olduğundan bahsetmemek olmaz! İçerisinde hiçbir şekilde haşere barındırmaz. Bu sayede, gönül rahatlığıyla kullanmanıza imkan vermektedir.

Nerelerde kullanılır diye düşünenler için bu sistemlerin bilhassa ev, ofis, fabrika, mağaza, AVM gibi iç mekanlar için uygun olduğunu söylemeliyiz. İç mekan kapalı alanlarda doğanın huzurunu yanınızda bulundurabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu