Yosun Duvar Yaptırmanız İçin 7 Neden - Art Wall Moss

Yosun duvar sayesinde iç mekan yaşam alanlarında korunmuş bitki ve yosun çeşitlerinden meydana gelen tasarımların bulunması mümkün olmaktadır. Doğanın enerjisine ulaşmak için yosun duvar sistemlerinden faydalanmalısınız. Birbirinden güzel yosun duvar tasarımlarıyla evinizde gerçek bir sanata sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla yosun duvar sistemlerine sahip olmak için tercihiniz Art Wall Moss olmalıdır.

01. Hiç Bakım Gerektirmez Dolayısıyla Bakım Maliyeti Yoktur!
Yosun duvar sistemlerine sahip olmanın birçok konuda avantajı bulunmaktadır. Her şeyden önce, hiçbir bakım maliyetlerinin olmadığını söylemeliyiz. Bu sayede, ürünü, uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Başka tasarımlarda olduğu gibi bakım maliyetleri için yüksek ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. Doğru ve düzenli ortam havalandırması yapmanız dışında bir işleme gereksinim duymazsınız. Bunun yanı sıra, yosun duvarların sulama gerektirmediğini de söylemeliyiz.

02. %100 Doğal ve Ekolojiktir!
Yosun duvar sistemlerinin her şeyden önce %100 doğal olduğunu söylemek gerekir. Bir başka deyişle, başka hiçbir yerde bulamayacağınız ekolojik bir uygulamaya yaşam alanınızda yer vermenin keyfini yaşayabilirsiniz. Bu noktada, yosun duvar sistemlerinin içerisinde hiçbir alerjen veya zehirli maddenin olmadığını söylemek gerekir. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan bu uygulamaları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

03. Sizi Doğayla Buluşturur, Estetik Bir Görünüm Sağlar!
Yosun duvar tasarımının yaşam alanlarına estetik bir görünüm katacağını ifade etmek gerekir. Bu noktada, doğayla buluşmak istiyorsanız tercihiniz yosun duvar tasarımları olmalıdır. Sulama ve budama gerektirmeyen, tozlanma gibi durumlarda kuru ve yumuşak bir bezle tozunun alınması haricinde sorunu olmayan yosun duvar sistemlerinin görsel açıdan hayal ettiğiniz gibi bir zenginliği sizlere vaat ettiği aşikardır.

04. Böcek ve Haşere Barındırmaz!
Yosun duvar tasarımlarının %100 doğal ve ekolojik olduğunu söylemiştik. Bu durumun bir sonucu olarak içerisinde herhangi bir haşerenin olması mümkün değildir. İnsan sağlığına zarar vermesi muhtemel haşerelerin, zehirli maddelerin ve alerjenlerin yosun duvar tasarımlarında olması söz konusu değildir. Tamamen doğal kaynaklardan elde edilen ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

05. Tozu Absorbe Eder!
Yosun duvar tasarımları; tozu absorbe etmektedir. Bu sayede, çok daha sağlıklı kullanım imkanı sunmaktadır. Yosun duvarın içeriğini meydana getiren yosun çeşitleri ve bitkiler; ekosisteme herhangi bir zarar vermeden doğal yöntemlerle toplanmaktadır. Organik solüsyonlar ile birtakım işlemlere tabi tutularak stabilize edilen yosun duvarların yapısı ve dokusu her zaman ilk günkü gibi kalmaktadır.

06. Anti- Alerjiktir!
Yosun duvar; %100 doğal ve ekolojik olmasının bir sonucu olarak aynı zamanda anti alerjik özellikler taşımaktadır. Bu sayede, insan sağlığına hiçbir zararı olmadan kullanılması mümkün olmaktadır. Yosun duvar içeriğinin alerjiye sebep olması mümkün değildir. Bu noktada, yosun çeşitleri ve diğer bitkilere karşı herhangi bir alerjiniz olsa dahi bunu hissetmeniz söz konusu dahi olmayacaktır.

07. Geri Dönüşümlüdür!
Yosun duvar tasarımları; geri dönüşümlü olmasıyla çevreye duyarlı insanların beğenisini kazanmaktadır. Bu sayede, ürünün tekrar değerlendirilmesi ve farklı bir üretim sürecine dahil edilmesi mümkün olmaktadır. Bu noktada, yosun duvar tasarımlarının çevreye birçok faydası olan, sağlığa yararlı bir ürün olduğunu söylemeliyiz. Yalnızca bu sebepten dolayı dahi yosun duvar tasarımlarına yaşam alanınızda yer vermelisiniz.

Yosun duvar yaptırmaya karar verdiyseniz teklif ve tasarım hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.artwallmoss.com/yosun-duvar sayfamızdan ayrıntılı bilgiye ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

3 comments on “Yosun Duvar Yaptırmanız İçin 7 Neden

 1. Burcu dedi ki:

  Harikaa 👏🏻 Aradığım tüm bilgiler resmen bir arada çok teşekkür çok faydalı bir yazıydı 👌🏼☺️

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Burcu Hanım,
   Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz 🙂

 2. Serhat dedi ki:

  Uzun seneler doğayla iç içe yaşamanın hayalini kuruyordum. Mesleğim gereği betonların arasında yaşamaktan bunalmıştım. Instagram’da gezinirken artwallmoss sayfası ile karşılaşıp iletişime geçtim. Gayet ilgili olan firmaya beton bloklarının arasında boğuluyor gibi hissettiğimi söyledim. Balkonumu baştan başa yosun kapladılar. Artık kitap okumak için kendimi ormanda hissettiren mükemmel bir balkonum var. Teşekkür ederim 🤗

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir